Wpis z mikrobloga

#wegry
To mówicie, że w końcu z czystym sumieniem będzie można pojechać na wycieczkę do Budapesztu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mcr90: Najlepiej na 20 sierpnia.
Ale... powodzenia w znalezieniu miejscówki do spania. Dwa miesiące temu robiłem rezerwację, ale już wtedy było bardzo ciężko.
  • Odpowiedz
@mcr90: byłem raz przejazdem i trochę nie warto, jedynie ten parlament fajny. Dużo żuli i wszędzie waliło moczem po kątach. Ale może Piotrek Węgier zrobi porządek i będzie co najmniej tak ładnie jak w Bydgoszczy
  • Odpowiedz