@mcr90: Najlepiej na 20 sierpnia. Ale... powodzenia w znalezieniu miejscówki do spania. Dwa miesiące temu robiłem rezerwację, ale już wtedy było bardzo ciężko.
@mcr90: byłem raz przejazdem i trochę nie warto, jedynie ten parlament fajny. Dużo żuli i wszędzie waliło moczem po kątach. Ale może Piotrek Węgier zrobi porządek i będzie co najmniej tak ładnie jak w Bydgoszczy
To mówicie, że w końcu z czystym sumieniem będzie można pojechać na wycieczkę do Budapesztu?
Ale... powodzenia w znalezieniu miejscówki do spania. Dwa miesiące temu robiłem rezerwację, ale już wtedy było bardzo ciężko.
@LukaszTV: xD bylem w zeszlym roku i nie potwierdzam