trafilem_w_wolny_login trafilem_w_wolny_login 12.04.2026, 21:17:28 6 + Wykorzystam okazję i napiszę że nie ma czegoś takiego jak rusofobia. Ich się zwyczajnie nienawidzi. #wegry
QRQ QRQ 12.04.2026, 21:31:04 via Wykop 0 + @trafilem_w_wolny_login: nienawiść do rusków to stan neutralny
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link