Wpis z mikrobloga

Uwielbiam jak te tuskoboty mowia ze kazdy tekst to szmatecki xD ludzie ja mam rachunek ponad 300 zl za prad w mieszkaniu 28 m2 weźcie zejdzcie na ziemie ja j---e
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach