Wpis z mikrobloga

Ludzie zostawcie tą #republika, w polsce24 taki psychiatryk xD

Ikonowicz mówi że jest ewolucja i pochodźmy od małpy.

Babka z konfy mówi, żeby mówi za siebie bo ona nie jest od małpy xD

Ikonowicz mówi, że to byłby dyshonor dla małpy jakby Pani pochodziło do Małpy xD

Inba xD

Ikonowicz drzesię na bąkiewciza żeby zamknął mordę xDDD

#polityka #wegry #klodzko
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niegwynebleid: w praktyce każdy to by spojrzał na takiego wspólnego przodka człowieka i małp, powiedziałby, że to małpa.
Więc ogólnie to jest prawda, że pochodzimy od małpy tylko ew trochę innej
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: Frazes, którego użyłeś ("nie pochodzimy od małpy - mamy z małpami wspólnego przodka") to taki błąd powstały na bazie skrótu myślowego. Bo prawdą jest, że nie pochodzimy od żadnego współcześnie żyjącego gatunku małp. Natomiast małpy jako klad ewolucyjny istnieje ponad 30 mln lat. Ostatni wspólny człowiek człowieka z szympansem to jakieś 7mln lat temu. Ten przodek co oczywiste należał do małp i my też należymy do małp, tak
  • Odpowiedz