Glos_z_sali Glos_z_sali 12.04.2026, 19:41:46 10 + Romanowski w TV Republika - "Zwycięstwo globalistów"#wegry
KolegaCzlowieka KolegaCzlowieka 12.04.2026, 19:42:47 via Wykop 8 + @Glos_z_sali: Język dokładnie jak z rosyjskiej propagandy, jednak w Polsce tak się nie mówi. Ktoś zaczął go tam prowadzić?
Nigdzieniaee0 Nigdzieniaee0 12.04.2026, 19:53:40 via Wykop 1 + @KolegaCzlowieka: chyba w USA sekciarze tak mówią też
#wegry