Wpis z mikrobloga

Największa beka będzie jak się Iran dogada z USA, a pokojowego Nobla dostanie Pakistanczyk co do rozmów doprowadził xD. Pomarańczowemu tankowce będę bigos dowozić.
#iran #wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach