Aktywne Wpisy

Kampinos +38
#samochody #motoryzacja
Czaicie, że nowe audi fabrycznie mają świecące logo z tyłu? xD Neony na spodzie są w opcji? Już pomijam fakt, że ta nowy stylistyka tylnych świateł jest obrzydliwa.
Czaicie, że nowe audi fabrycznie mają świecące logo z tyłu? xD Neony na spodzie są w opcji? Już pomijam fakt, że ta nowy stylistyka tylnych świateł jest obrzydliwa.
źródło: 000LIHFNNDWJWWXW-C461_webp
Pobierz
Wellmen +378





Miała być opaska za 100 zł, potem #garmin za 800 zł, 1200 zł, 1700 zł, skończyło się na 2200 zł. Jak garmin, to wypada zacząć #bieganie więc wpadły buty za 650 zł. Odezwała się poprzednia kontuzja, więc poszedłem na basen, pękły mi stare okulary, więc wpadły nowe za 150 zł.
Jak bieganie i basen, to może #triathlon, więc może jakiś #rower. Padło na #gravel za 5500 zł. Jak przyjdzie, to przydadzą się pedały kask i buty sbd.
Wszystko w 10 dni. KRÓL KONSUMPCJONIZMU TO JA XD
#sport #zydkrecikorba #konsumpcjonizm #logikaniebieskichpaskow
@uhauha padło na zegarek
@Kieres: no i jak forma, znaczna poprawa? ;)
Mój tata co roku kupował jakieś części do tego roweru i na 12 urodziny cały był złożony.
Co prawda nie był zadowolony z niektórych wyborów, bo cały czas mówiłam: ma być lekki. Bo wiem jak mój tata kocha ciężkie rzeczy, bo jak ciężkie to solidne.
No i mam swój wymarzony
@login_nick: portfel na pewno zaliczył #chudnijzwykopem.