Wpis z mikrobloga

Eskalowało szybko. Uznałem, że chce sobie zrobić kondycje na wypady w góry, więc gemini polecił opaskę/zegarek do pomiaru tętna.
Miała być opaska za 100 zł, potem #garmin za 800 zł, 1200 zł, 1700 zł, skończyło się na 2200 zł. Jak garmin, to wypada zacząć #bieganie więc wpadły buty za 650 zł. Odezwała się poprzednia kontuzja, więc poszedłem na basen, pękły mi stare okulary, więc wpadły nowe za 150 zł.
Jak bieganie i basen, to może #triathlon, więc może jakiś #rower. Padło na #gravel za 5500 zł. Jak przyjdzie, to przydadzą się pedały kask i buty sbd.

Wszystko w 10 dni. KRÓL KONSUMPCJONIZMU TO JA XD

#sport #zydkrecikorba #konsumpcjonizm #logikaniebieskichpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kieres: mój rower to ten sam rower, który dostałam na komunię, 8, 9, 10, 11 I w końcu - 12 urodziny.
Mój tata co roku kupował jakieś części do tego roweru i na 12 urodziny cały był złożony.
Co prawda nie był zadowolony z niektórych wyborów, bo cały czas mówiłam: ma być lekki. Bo wiem jak mój tata kocha ciężkie rzeczy, bo jak ciężkie to solidne.
No i mam swój wymarzony
  • Odpowiedz