Wpis z mikrobloga

@dyszka: No i spoko moim zdaniem pasują do siebie. Ktoś juz tu wczesniej pisał ze widzial ich razem w Krakowie juz w grudniu takze są razem parę miesiecy .Ola w przeciwieństwie do Karoliny wydaje sie spoko.
  • Odpowiedz