Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: na dniach wracamy pozdro transmisji na żywo z gotowania scierwa nie będzie no chyba że puszcza mnie w tv ale postaram się coś nagrać i wrzucę kiedyś do sieci trzymajcie się chłopaki tak trzymać lecę po drugie piwko piss joł
  • Odpowiedz