Wpis z mikrobloga

@kyloe: Tak z ciekawości bo mnie to nurtuje. Po co robić zdjęcia czyimś samochodom xD Jaki to ma sens? Wystarczy wpisać w google nazwe i wyskakuj ą setki jak nie tysiące zdjęć
  • Odpowiedz
  • 12
@printf: Jeżeli ktoś interesuje się motoryzacją i/lub motosportem to normalna sprawa, SF90 to jest ekstremalnie rzadka obserwacja a we Wrocławiu to już w ogóle
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś interesuje się motoryzacją i/lub motosportem to normalna sprawa, SF90 to jest ekstremalnie rzadka obserwacja a we Wrocławiu to już w ogóle


@kyloe: Akurat jeśli się nie mylę to mamy dwa na wrocławskich blachach i właściciele nie jeżdżą nimi raz w roku. Urus też na początku robił wrażenie, teraz rzadko się człowiek ogląda. Za to nie kojarzę czy widziałem kiedyś u nas McLarena
  • Odpowiedz