Wpis z mikrobloga

Źle to wygląda póki co, nie potrafią wykorzystać takich klarownych sytuacji czyli zaraz coś nasi strzelą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wislakrakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach