Wpis z mikrobloga

Myślę że działka 20mm czy tam 30mm dadzą sobie radę


@ggs-hg: zobacz pod jakim kątem mogą strzelać te działka z wieży. Raczej chodzi mi o naziemną ochronę, dostarczanie i pilnowanie amunicji...
  • Odpowiedz
@champolski wszystko fajnie tylko czemu nie montują tych wieżyczek na mobilnych platformach, wspomaganych olinowaniem aby można było je przenosić z miejsca na miejsce.
  • Odpowiedz
  • 1
@kjungst: Tu są na platformach, bo pewne cele (np elektrownie, czy stacje trafo) nie przenoszą się z miejsca na miejsce. Jednakże jeśli jest konieczne ustawienie tej wieżyczki w innym miejscu, to dużego problemu nie ma, bo umożliwia to modułowa konstrukcja SS.
Na toyotach, łódkach, czy mobilnych platformach można korzystać z mniejszego Predatora z działkiem na pociski 7,62mm zamiast podwójnego Browninga M2 12 mm z SS.
champolski - @kjungst: Tu są na platformach, bo pewne cele (np elektrownie, czy stacj...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz