Wpis z mikrobloga

#fc26 to g---o totalne ale zobaczyłem że jest moda na stare Fify i tak sobie wzdycham do tych wszystkich karier na X.. więc sam postanowiłem pograć tylko która FIFA była najlepsza? Nigdy nie grałem w 17 więc chyba spróbuję bo jest również bardzo polecana. #fifa #gry

Która najlepsza?

  • FIFA 13 13.3% (4)
  • FIFA 14 23.3% (7)
  • FIFA 15 33.3% (10)
  • FIFA 16 6.7% (2)
  • FIFA 17 23.3% (7)

Oddanych głosów: 30

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FeniFikerr: Fifa 17. Najlepszy database graczy z nowożytnych Fif oraz ulepszony silnik i model kariery względem 16. Nie ma lepszej.

H----d, Kante i Cesc w The Blues, Ibra, Pogba i Rooney w United, MSN w Barcelonie, BBC w Realu, w Bayernie Lewy w Prime, do tego Lahm. Golden era piłki.
  • Odpowiedz