Wpis z mikrobloga

@Zolone: Akurat jestem dogadany z fryzjerem żony i po każdej wizycie dostaję od niego sms - Pańska żona była dzisiaj, farbowałem i podcinałem włosy, pozdrawiam.
  • Odpowiedz