Wpis z mikrobloga

Najlepiej wszyscy niech się przebierają za kucyki Pony, co kupkają tęczą i motylkami. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi :) Ostatni raz na Pyrkonie byłem w 2019, patrząc co się tam o--------a, wcale nie tęsknię.
  • Odpowiedz