Wpis z mikrobloga

#ksp #kerbalspaceprogram #gry #steam #kosmos

Uczę sie kerbal space program. Póki co zapowiada się spoko, od razu sobie troche modów dodałem na graficzne, dodatkowy układ i wiecej elementów, ale nie ruszałem żadnych modów od fizyki albo zmiany gameplayu. Udało mi się do tej pory dolecieć na orbitę, ale nie było to takie prostę, muszę nabrać wprawy, albo brać więcej paliwa niż potrzebuje. Gram jeszcze w samouczki, ale liczę że będę się dobrze bawił w karierze.

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ach, pierwszy przelot nad Munem i patrzenie jak statek zbliża się do powierzchni. Tego nie da się opisać <3
  • Odpowiedz
@Qraape: ja pamiętam jak jeszcze nie było trajektorii i nodów, na mun leciało się na czuja, na YT były poradniki, że jak np widzisz z orbity mun wynurzający zza horyzontu to wrzucasz tyle i tyle deltav w kierunku muna:D
  • Odpowiedz