Wpis z mikrobloga

@luktuc: 4 lata im zajęło ogarnięcie, że są w dupie i że im dłużej to będzie trwało to będą w jeszcze większej xD Teraz jak wyjść z twarzą? Otóż nie da się.
  • Odpowiedz
4 lata im zajęło ogarnięcie, że są w dupie i że im dłużej to będzie trwało to będą w jeszcze większej xD Teraz jak wyjść z twarzą? Otóż nie da się.


@Shea_99: Nie. To ruskie stosują typowe dla siebie manipulacje i co jakiś czas wrzucają coś miękkiego w stronę UE. Jutro będą nam znowu grozić i tak w kółko żebyśmy zgłupieli.
  • Odpowiedz
@luktuc: proponuję co następuje: Ukraina zagwarantuje r0sji, że jej nie zaatakuje, a w zamian r0sja odda Ukrainie cały swój arsenał nuklearny i zredukuje armię do 5000 żołnierzy.
  • Odpowiedz
4 lata im zajęło ogarnięcie, że są w dupie i że im dłużej to będzie trwało to będą w jeszcze większej xD Teraz jak wyjść z twarzą? Otóż nie da się.


@Shea_99: Na kolana i oddawać hołd Panu Prezydentowi Zełeńskiemu i wielkiemu nardoowi Ukraińskiemu! A jak nie to, z jeszcze parę lat i cofną kacapstan do epoki kamienia łupanego, i z ich kultury grabierzczo-wydobywczej nawet to nie zostanie xD. Nie
  • Odpowiedz