Wpis z mikrobloga

  • 7
@g0blacK: No jakoś Lucynka lub Grażynka powinna zostać. Ktoś Rosjan powinien witać chlebem, solą i tuszonką. A później zrobią tuszonkę z niej.
  • Odpowiedz
@g0blacK: I w sumie bardzo dobrze, niech siedzą w domach denazyfikowani przez ruskich albo zmiecieni w pył bez atomówke, będą mniejsze korki na drogach i kolei.
  • Odpowiedz