Wpis z mikrobloga

@Bryk: są tu dużo lepsi ode mnie, ale mogę powiedzieć że giełda zmieniła moje życie - więcej na niej zarobiłem niż udało mi się w życiu oszczędzić. A zarabiam dobrze.
  • Odpowiedz
@Bryk: etf i akcje, nie dotykam hazardu. Polska giełda w ciągu ostatnich 6 lat miała przepiękne okazje. Na samych ETFach to jakoś za dużo nie zarobiłem.
  • Odpowiedz
gdybym nie wszedł na ten tag w 2020 roku to bym nigdy nie zaczął inwestować więc jest to dla mnie najwspanialsze miejsce w internecie


@Hazzy90: jedynie datę zmienie na 2026 chociaż z tagu sie smiałem dużo wcześniej
  • Odpowiedz