Wpis z mikrobloga

#polityka Patrząc na komentarze to jest trochę chore ze aż tyle osób popiera Braun , typ mówi ze nie ma dowodów na komory gazowe xd
D3v0 - #polityka Patrząc na komentarze to jest trochę chore ze aż tyle osób popiera B...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@D3v0: ten jest bardzo kolorowo upierzony, rzuca się w oczy, głośno krzyczy i nie wstydzie się dosłownie niczego.
No idealny kandydat na polityka w czasach idiokracji
  • Odpowiedz
masz bana na Google?


@KOLEGAMAMY: Używając google można się dowiedzieć jakie hasła wchodzą w skład jego programu, a nie czy jest on dobry. Czy dobry, czy c-----y, to już kwestia indywidualna każdego odbiorcy. ALE, skoro ty uważasz, że odpowiedź: "masz bana na google?" wyjaśnia rozmówcy, co twoim zdaniem jest dobrego w programie Daunienki (bo o to chodziło koledze @kochamcovid ), to przestaje mnie dziwić, że uważasz ten program za
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: to jest standard każdego wyborcy kkp, nie potrafią powiedzieć co jest dobergo w jego programie, tylko mówią żebyś oglądnął jego 3 h filmik, gdzie gość ma długie nic nie znaczące wywody przeplatane hasłami w stylu komór gazowych.

Nie znam ani jednego poplecznika kkp ktory jest w stanie dokladnie opisać program i plan tej partii
  • Odpowiedz