Wpis z mikrobloga

#bystrzaktv Napiszę krótko: gdyby nie Bystrzak, to nie mielibyście co oglądać i nadzwyczajnie znaleźlibyście sobie kolejną ofiarę. Wiecie dlaczego? Dlatego, że jesteście zakałą internetu ! nie ma nic gorszego niż wyk…ki.
Jeśli kogokolwiek zapytam, czy wie, co to W.....op, to od razu odpowiadają: Daj sobie spokój, tam siedzą oszołomy, które własnego życia nie mają. W dzieciństwie byli molest…ni i w szkole byli źle traktowani.
Być może to prawda i dlatego jesteście takim marginesem społecznym? #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Egzotycznie-Rudy: Czyli wg ciebie jowitko, człowiek który był molestowany w dzieciństwie oraz dokuczano mu w szkole, to człowiek zwany „oszołomem”, „”zakałą” oraz na „marginesie”, tak?
  • Odpowiedz