Aktywne Wpisy

PierdekAlonso +13
Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"

paczelok +150





@kokos24: albo szambo
Ja gram na Wiedźmina.
@ToksycznyGrubas: To akurat łatwe, klikasz czerwony lub zielony przycisk i 100% depo, wybierasz przycisk w zaleśności jak na mirko poradzą