Wpis z mikrobloga

jako, że w tygodniu wstaję przed 6.00.
w dniu dzisiejszym miałam spać do 10:00 co najmniej.
co poszło k---a nie tak.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@baemaj: zakodowałaś w podświadomości informację o lepieniu pierogów i mądra głowa twa wybudziła cię wcześniej, żebyś się wzięła za robotę, a nie gniła w wyrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzień dobry.
  • Odpowiedz