Wpis z mikrobloga

Dobra, kibicuję tylko Mariuszowi i Wiktorowi, czyli pierwszemu i ostatniemu z wizytówek. Może się mylę, ale oni jako jedyni wydają się szukać drugiej połówki i są otwarci, a przy tym sprawiają wrażenie szczerych i wrażliwych.

#rolnikszukazony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PechowaNiezdara: Mam nadzieje ze Wiktor sie dostanie to taki poczciwy szczery chłopak ale boje sie ze jednak dostanie mało listów bo jest mega nieśmialy nie mówie ze to wada ale jednak kobiety lubia pewnych siebie facetów.
  • Odpowiedz