Wpis z mikrobloga

Szukam budżetowej folii w płynie na balkon z wielkiej płyty. Jest równy.
w Liroju jest LEVEL+ 10 w 10kg wiaderku. Będzie OK czy koniecznie jakieś Mapei za 2x wieksza kwotę?
do kompletu taśma.
Co poleca mirko? Coś z allegro lub znanych dużych marketów budowlanych
powierzchnia do ogarnięcia: 4m2
#remontujzwykopem #budujzwykopem #budownictwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: nie musi być koniecznie mapei choć to akurat jest dobry szlam i też możesz kupić w miejszym wiaderku a nie koniecznie duży worek. Jak ten szlam z leroya nadaje się na zewnątrz to możesz brać.
  • Odpowiedz
@widmo82: Tylko że jednym wiadrem levela nie zrobisz na 4 metrach nawet izolacji przeciwwilgociowej wg zużycia które podaje producent, a jednym workiem wodera zrobisz ciężką przeciwwodną. Uroki tanich produktów.
  • Odpowiedz