Aktywne Wpisy

CzekoDonut +244
źródło: gumczi_kulczi
Pobierz
moll +9
Zastanawiam się nad maszynką do robienia lodów. Korzysta ktoś? Warto? Na co zwracać uwagę przy zakupie?
#gotujzwykopem #pytaniedoeksperta
#gotujzwykopem #pytaniedoeksperta




w Liroju jest LEVEL+ 10 w 10kg wiaderku. Będzie OK czy koniecznie jakieś Mapei za 2x wieksza kwotę?
do kompletu taśma.
Co poleca mirko? Coś z allegro lub znanych dużych marketów budowlanych
powierzchnia do ogarnięcia: 4m2
#remontujzwykopem #budujzwykopem #budownictwo
PS: Ten level 10 też jest 2k i za 10kg 120zł