Aktywne Wpisy

divinemadrid +414

Jakiego systemu operacyjnego używasz i czemu
- Windows 41.0% (43)
- MacOS 12.4% (13)
- Linux 29.5% (31)
- *BSD 1.0% (1)
- Własnego 2.9% (3)
- Android 5.7% (6)
- iOS 1.0% (1)
- Kalkulator 6.7% (7)
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Złapała mnie gejmingowa samotność i upatrzyłem sobie kilka nowych tytułów do kupienia #everwind #vintagestory #valheim #slaythespire 2 jak jakiś mirek grał w jakiś konkretny wyżej wymieniony tytuł to prosiłbym o opinie eksperta czy warto( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z góry dziękuje
#gry #pcmasterrace #steam
@ChrzanEkstra Valheima mógłbym polecić bo jestem w tej grze zakochany ale niedawno stuknęło mu 5 lat w early Access, jest to powód do wstydu bo nie ma daty premiery pełnej gry
tylko dostosuj sobie mapę żeby się przesadnie z grindem nie męczyć - obecnie gram tak i jest w pytę
źródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierz