@Tired_: No właśnie, jeśli nie ma dobrej okazji, lepiej nie pić, ja lubię się napić żeby siebie wynagrodzić za jakieś trudy, nie dla chwilowej ulgi, która mija, i zaraz jest kac, i nic więcej. Każdy ma jakiś swój system z tym związany xD
@Tired_: zjedz chispy przetrzymaj to... jak za godzine dalej sie bedzie chcialo to se kup, ale ja tak robie i czasem przechodzi jak sie przeczeka i zje cos slodkiego dobrego
Zdania ekspertów są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000009890
PobierzJutro stwierdzi zaś, że nie warto jednak było