Wpis z mikrobloga

@Tired_: No właśnie, jeśli nie ma dobrej okazji, lepiej nie pić, ja lubię się napić żeby siebie wynagrodzić za jakieś trudy, nie dla chwilowej ulgi, która mija, i zaraz jest kac, i nic więcej. Każdy ma jakiś swój system z tym związany xD
  • Odpowiedz