Wpis z mikrobloga

@stefan-buczalski23: Więc wybierzmy Europę. Chyba czas żeby znowu rządziła światem ¯\(ツ)/¯


@Jariii: Ale nie ma już Europy jaką znamy, epoki przemysłowej, odkryć nauki. Jest ETS i słomki z papieru ..i może to oklepane pierdzielenie ale niestety tak jest. Chcesz rozwoju? Patrz na Chiny / Azję.
  • Odpowiedz
Proces federalizacji trwa, ale czas przyspieszyc.


@Aster1981: nie mistrzu, on się niestety cofa i idzie w kierunku decentralizacji i chaosu.
Ugrupowania antyUE rosną w siłę, ochoczo wspierane przez administrację pomarańczowej małpy dążącej do rozwalenia UE, bo Europa podzielona na małe państewka, zdecentralizowana i skłócona jest łatwiejsza do kontrolowania i rozgrywania niż jakby Amerykanom przyszło negocjować ze zjednoczoną Europą z ludnością i potencjałem gospodarczym większym od samych USA.
  • Odpowiedz