Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@driveback: nie w 'ostatnich latach', tylko w ostatnich kilkuset. Po prostu w ostatnich latach ludzie się zaczynają budzić względem kontroli żymian nad większością świata. Oni już w średniowieczu tworzyli międzynarodowe mocarstwo finansowe, organizowali i sponsorowali wojny, budowali (rencyma gojów oczywiście) finansowe centra świata jak londyn i nowy amsterdam a potem nowy jork. Usa to ich największy projekt, który wydają się powoli zamykać, bo osiągnęli nim już prawie wszystko, czego chcieli.
ching-chong - @driveback:  nie w 'ostatnich latach', tylko w ostatnich kilkuset. Po p...

źródło: 7b0ff777492bc4d0c3f00b0a82c413e354bf632694f7278be0adfd0bc194ec69

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 16
@QRQ: napisałem

w ostatnich latach


nie znaczy, że twierdzę że wszystko co z USA to zło. Wy to zawsze k---a musicie ze skrajności w skrajność. Są tam miliony dobrych ludzi, natomiast elity mają co najmniej ciekawe.
  • Odpowiedz
@driveback: o ludzie wreszcie odkrywają, że tak samo jak Rosja nie jest krzewicielem konserwatywnych wartosci tak sami USA nie są "land of freedom". Jedno i drugie sączyło latami propagandę do głów
  • Odpowiedz
LGBT


@driveback: ja jebe ale was d--a piecze że dwóch chłopów czy dwie baby się kochają czy chodzą ze sobą za rękę, że musicie to podpinać pod agendę żymian, kosmitów i podwodne cywilizacje XdddDdDDDDD musicie mieć naprawdę smutne życie xD

Co innego jak ksiunc dobrodziej maca ministrantów na zakrystii, wtedy to pochwała tradycyjnych wartości i spotkanie z najwyższym i w nagrodę trzeba go przenieść gdzieś, gdzie jeszcze nikogo nie wyruchał
  • Odpowiedz
@fidelio-fidelio: @fidelio-fidelio

jak zobaczą film albo reklamę z mieszaną rasa to nagle tego zapragną to w takim razie tacy ludzie powinni i tak wyginąć


Ludzie a zwłaszcza kobiety są bardzo podatni na kształtowanie swoich preferencji i światopoglądu przez media. Jest to czymś zupełnie normalnym a twoim tępym komentarzem zrzucasz winę na ofiary i życzysz śmierci swojej własnej rasie. Ha tfu

  • Odpowiedz