Wpis z mikrobloga

  • 0
@kidi1: nie to nie jest normalne, gra ma premierę za 2 miesiące a różnica wynika z fałszywego kursu waluty na steam. To nie jest normalne tylko ludzie się przyzwyczaili że steam rucha w dupę graczy z polski.
  • Odpowiedz
  • 0
@vanbolko: to ciekawe, od dawna mówi się o zawyżonym kursie na steam stawiającym nas na poziomie szwajcarii. Jest strona polish our prices na twiterze, mówi często o tym arkadickus z yt a różnica w cenie nie może tu wynikać z cen kluczy w bundlach wyprzedażach i promocjach a jedynie kursu walut. Bo gra jeszcze nie miała premiery.

Tylko o co chodzi z gog? Czy oni też mają zawyżony kurs czy
  • Odpowiedz