Wpis z mikrobloga

nie wiem co ci tam wyskoczyło, ale motocykl to już nieaktualna sprawa, pobawił się, miał kryzys wieku średniego, motor poszedł łapać kurz już będzie 2 lata chyba
  • Odpowiedz
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: spoko, z Jasiem nie nadążysz, milion pomysłów na minutę i jeszcze więcej wydatków. Poznaliśmy go jako dość skromną osobę, która ostatnie pieniądze (+ "to co zostało na wyjazd") wydała na przyczepę kempingową, a teraz widzimy jak Jasiu wydaje 30 tys. na nowe rusztowanie, żeby pomalować ściany w oborze i nawet mu brewka nie drgnie. Nowej przyczepy nie liczę, bo dostał solidne odszkodowanie, ale zakup samochodu + nieruchomości + bajerów,
  • Odpowiedz
Jeżeli chcesz mogę ci na spokojnie wytłumaczyć skąd Jasio ma takie pieniądze, kto mu pomógł i jak on nimi obraca, że wciąż je ma i że nie zawsze było i jest tak kolorowo, jak to widzimy na filmikach.


@Endrula83: poproszę
  • Odpowiedz