Wpis z mikrobloga

@GabrielOcello: no bo Izrael znowu atakuje zmasowanym ataku Liban a szczególnie Bejrut - zobaczcie co zrobili dzisiaj i wczoraj z miasta, cześć wieżowców zniszczona. Dziwicie się jak maja taką kartę? ja nie, bo albo na 2 tygodnie zatrzymanie wojny, albo wojna cały czas.
  • Odpowiedz