Wpis z mikrobloga

#wojna JAK TAM DONALD HEHE?! BYŁO COŚ W NOCY Z TĄ CIEŚNINĄ:
odblokowane
wynegocjowane
dogadane
udrożnione
zdealowane
?
TAK?! A JEDNAK SIĘ DAŁO! ELON! PATRZ NO, DONALD JEDNAK TO UGRAŁ I W NOCY ORMUZ ODBLOKOWAŁ. ON TO JEST JEDNAK GEOPOLITYCZNY AS, MAKE AMERICA GREAT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@InteroX: Grają sobie na giełdach i forexach, 10 pokoleń ustawiają na kolejne 100lecia miliarderami. Podatnicy na świecie płacą. A wy wszyscy dalej się zastanawiacie o co chodzi. Ja pie...e!
  • Odpowiedz
@BedzinGurom: Myślę, że mogliby dojść do bogactwa 10 razy sprytniej, a przede wszystkim 10 razy ciszej. Jeśli Trump będzie dalej przeciągał strunę, to po nim demokraci będą ciągać ich po sądach jeszcze przez długie lata.

My płacimy, ale też szaleństwo Trumpa ma szansę trwale skonsolidować Europę i przyspieszyć proces oduniezależniania się od arabskiej ropy. Jeśli to nie otrzeźwi europejczyków, w ich wyborach głów państw i rządów, to nic już nie
  • Odpowiedz