Wpis z mikrobloga

  • 1
@MariannaSchreiber: no dżaga mówił że wysyłałaś do niego wiadomości w stylu że korczarowski jest agresywny w stosunku do ciebie i "potrafi podnieść rękę" ale żeby nie używać tego na konferencji
  • Odpowiedz
@Sinti: Z tymi oskarżeniami to tak jak z Przemkiem było przemocowiec, toksyk, alkoholik, agresywnie sie zachowywał do mnie i córki krzywdził nas a później sie z tymi przemocowcami całuje na programach tyle są warte Marianny słowa.
  • Odpowiedz
@MariannaSchreiber: Twoje ciało wygląda jak manekin z wystawy w którą wpadł pijany kierowca 100 km/h i cię sklepowa poskładała na szybko przed otwarciem, plecy od typa kopyta od Yeti, c--e z silikonu i boks drewniany od Raubo co jak w dziure dostaniesz to sobie będziesz nos wkręcać jak Michale Jackson albo owca WK ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz