Aktywne Wpisy

Cierniostwor +100

kimunyest95 +32
Zawsze mnie to u Polakow zastanawia, ze co jak co, ale w kwestii motoryzacji to sa chyba najwiekszymi OMNIBUSAMI w galaktyce, majac nedzne doswiadczenie empiryczne. Nie majac zadnej wiedzy lub bardzo ograniczona, sa w stanie niemalze zagryzc kogos w dyskusji, obrazac, dyskredytowac, w oparciu jedynie o zaslyszane historie / wiedze nabyta na uniwersytecie chlopskiego rozumu / lub w nawiazaniu do instytutu danych z d--y (BO IM SIE WYDAJE).
- chlop jezdzi 20 letnim
- chlop jezdzi 20 letnim





Fakt, nie jest to gra z segmentu AAA, ale te gry mają ostatnio cenę 60 euro (260 zł), a niektóre dochodzą już do 70 euro (300 zł) jak Resident Evil Requiem czy Crimson Desert.
Czyli Gothic Remake i tak będzie tańszy od tych gier, bo cena to 50 euro, czyli 210 zł. Moim zdaniem cena jest adekwatna, zresztą tworzenie gier w dzisiejszych czasach do najtańszych nie należy. Pewnie niektórzy by chcieli, by to sprzedawali po 100 zł, tylko teraz pytanie czy za taką cenę zwróciłyby się koszta produkcji gry, a o zarobku na czysto to już wspominać nie będę.
Zresztą i tak wolałbym dać 210 zł za grę RPG która według twórców z aktywnościami pobocznymi ma zająć nawet 50 godzin, niż Resident Evil Requiem które można przejść w 10-12 godzin. I dlatego właśnie czekam, aż Requiem stanieje.
#gothic #gry
@maciorqa: ile ?? Przecież poza Polskim Związkiem Autystów nikt nie daje j-----a o tą grę jak i jej remake.
MachającyPapaj.meme (-‸ლ)
Po drugie klucze są za 135zl, ba fizyczna kopia gotyczka jest taniej niż wersja steam.