Wpis z mikrobloga

#pracbaza kilka dni temu mieliśmy czystki w firmie, cięcie kosztów, redukcje etatów, wywalili nam dyrektora i innych pracowników, którzy robią xx lat. Dziś mam rozmowę z szefem, w sumie każdy z nas będzie miał po kolei. Więcej info po 16:00 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cornel9192: w mojej byłem firmie było to samo. Zwolnili najstarszych stażem i najlepszymi pensjami na danym stanowisku. Poszli w outsourcing. Przynajmniej za darmo nie odszedłem bo pakiet zwolnień grupowych był bardzo dobry :)
  • Odpowiedz