Wpis z mikrobloga

#olx #zakupy Czy z punktu widzenia sprzedawcy wysylka za pobraniem jest w miare bezpieczna? Chcialbym sprzedac przedmiot o sporej wartosci, a w obliczu ostatnich historii jak kupujacy i olx dymają sprzedających, nie chcę sprzedawać z przesylka olx. Natomiast dostaje prosby o wysylke za pobraniem i rozważam to - jest sie czego obawiac?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za pobraniem, masz w miarę bezpiecznie bo gość musi sprawdzić przy kurierze i zapłacić lub nie ale przynajmniej nic Ci nie podmieni. Przez wysyłkę olx zapłaconą z góry on może sobie odebrać wymienić np elementy i zgłosić problem że przedmiot jest inny niż w ogłoszeniu i olx przyzna mu rację nie weryfikując tego w żaden sposób :) możesz też dokładnie nagrać proces pakowania paczki dla dowodu w razie czego.
  • Odpowiedz