Wpis z mikrobloga

SAVE THE DATE!

#igrzyskabebzonow v8 zaczna sie w przyszly poniedzialek czyli 13 kwietnia
potrwaja 12 tygodni

w poniedzialek zwazcie sie rano, zapamietajcie wynik i jak wstane wysle formularz do zapisow
w formularzu bedzie trzeba podac wykopowy nick, bez bledow prosze, wzrost, wiek, wage, cel jaki chcecie osiagnac po 6 i 12 tygodniach, nie ze chcecie zgubic 3 kilogramuy a wpiszcie ile chcecie wtedy wazyc
np 13.04 wazysz 100 to po 6 tyg chcesz 94,5 a po 12 89,9

czesc ludzi to przerasta wiec wyjasniam juz tutaj

dodatkowo - nie zapisuj sie jak nie masz ochoty w tym uczestniczyc albo masz slomiany zapal
zawsze okolo polowy odpada, zawsze
odpadaja bo nie wpisuja wagi, zapominaja itp
teraz trzeba wpisywac wage raz na 6 tydzien albo automatycznie wylecicie
w pierwszym tygodniu trzeba podac tez inna wage niz ta z poniedzialku, najlepije cos w weekend

duzo ludzi uwaza ze wpiywanie wagi raz w tyg i ogolnie wazenie sie raz w tygodniu przy odchudznaiu to dobry poimysl
ci ludzie sa nie zbyt madrzy i nie sluchajcie sie ich
grubas musi sie monitorowac czesciej bo grubas jest glupi
jakby nie byl glupi niebylby gruby

zapisy beda w poniedzialek
wieczorem zrobie discorda i wysle mailem zaproszenia na serwer discorda gdzie sa linki do plikow gdzie wpisujemy wage

mozna sie tez zapisac jak sie nie chce odchudzac ale nie chce sie tyc, grupa utrzymania wagi i grupa masy zaprasza

to by bylo na tyle bo i tak malo kto juz umie tyle przeczytac
#chudnijzwykopem #odchudzanie #redukcja #mikrokoksy bo mamy kilku

i ogolnie zaprasamy, jestesmy tokstyczni tylko troche a wlasciwie to sa tylko pomowienia zazdrosnych
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach