Aktywne Wpisy

redorbiter +279
to tylko losowe dziecko INTZELU!
źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89
Pobierz
PijeWodePoPierogach +122
Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie zagrożenie na drodze( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie właśnie ktoś za wolno w niego wjechał( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo ktoś mu słup na drodze postawił...
#motoryzacja #samochody #polskiedrogi
#motoryzacja #samochody #polskiedrogi
źródło: IMG_20260602_230338
Pobierz




#igrzyskabebzonow v8 zaczna sie w przyszly poniedzialek czyli 13 kwietnia
potrwaja 12 tygodni
w poniedzialek zwazcie sie rano, zapamietajcie wynik i jak wstane wysle formularz do zapisow
w formularzu bedzie trzeba podac wykopowy nick, bez bledow prosze, wzrost, wiek, wage, cel jaki chcecie osiagnac po 6 i 12 tygodniach, nie ze chcecie zgubic 3 kilogramuy a wpiszcie ile chcecie wtedy wazyc
np 13.04 wazysz 100 to po 6 tyg chcesz 94,5 a po 12 89,9
czesc ludzi to przerasta wiec wyjasniam juz tutaj
dodatkowo - nie zapisuj sie jak nie masz ochoty w tym uczestniczyc albo masz slomiany zapal
zawsze okolo polowy odpada, zawsze
odpadaja bo nie wpisuja wagi, zapominaja itp
teraz trzeba wpisywac wage raz na 6 tydzien albo automatycznie wylecicie
w pierwszym tygodniu trzeba podac tez inna wage niz ta z poniedzialku, najlepije cos w weekend
duzo ludzi uwaza ze wpiywanie wagi raz w tyg i ogolnie wazenie sie raz w tygodniu przy odchudznaiu to dobry poimysl
ci ludzie sa nie zbyt madrzy i nie sluchajcie sie ich
grubas musi sie monitorowac czesciej bo grubas jest glupi
jakby nie byl glupi niebylby gruby
zapisy beda w poniedzialek
wieczorem zrobie discorda i wysle mailem zaproszenia na serwer discorda gdzie sa linki do plikow gdzie wpisujemy wage
mozna sie tez zapisac jak sie nie chce odchudzac ale nie chce sie tyc, grupa utrzymania wagi i grupa masy zaprasza
to by bylo na tyle bo i tak malo kto juz umie tyle przeczytac
#chudnijzwykopem #odchudzanie #redukcja #mikrokoksy bo mamy kilku
i ogolnie zaprasamy, jestesmy tokstyczni tylko troche a wlasciwie to sa tylko pomowienia zazdrosnych
źródło: image
PobierzŚwięte słowa. Jestem jednym z tych leniwych ulańcow
co mają mózg zalany tłuszczem i nie myślą. Grube to i głupie to wiadomo nie od dziś
raz na 6 dni
I jak tu was nie kochac bando grubych debili i daunow z daunem ^-^ 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Poproszę o dodanie
@Famine:
Widać, że gruby.... XD
Poprawiłem, żeby durne grubasy nie miały zaczepki, aby nie wpisywać wagi i się zasłaniać drobnym błędem.
Grubasy czekając na nową edycję tyją
@Mirkova: Ale jak to przechodziłaś, z tragarzami?