Wpis z mikrobloga

@omnipotentmasterofnone: nie mów że jesteś posrednikiem, po prostu przesyłaj zamówienia dalej. Nie licz że wykrecisz 10%, chyba że regularnie będziesz robił nowe kanały i exit scamy. Nie rób tego przede wszystkim bo to chyba nielegalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz