Wpis z mikrobloga

Czy komus udalo sie dzisiaj wejsc do muzeum Schindlera w Krakowie? Bilety byly za free. Otwarcie bylo o godz 10 a juz o 9:30 bylo juz z tysiac osob w kolejce przed wejsciem. Ilosc wejsc ograniczona wiec szanse na wejscie byly minimalne bedac na koncu kolejki
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@tom_kruz: to już lepiej zapłacić i przyjść w inny dzień jak będzie mniej osób. Przy takiej dużej frekwencji zwiedzanie nie jest takie fajne. A to jedno z lepszych muzuem w Krakowie moim zdaniem
  • Odpowiedz