Wpis z mikrobloga

@junior_battle: jakby mi się chciało pisać gdzieś poza wypokiem to bym to z chęcią robił pro bono.
Jestem na live zwyrola na 3 uczestniku tego "super golas szoł" i walczę ze sobą, żeby nie w-----ć kompa z balkonu. Dla kogo są takie programy, skoro nawet widownia bandzi nie chciała takiego gówna oglądać?
  • Odpowiedz