@Ninja_xtb5: Estonia Bo siatka w naszym/sowieckim stylu. Budynek jak Finlandia itd ale za duży b----l (dlatego w zyciu to nie jest Szwecja czy Finlandia).
P------e to, nigdy więcej chipsów Lay's. Znowu dałem się nabrać, że może tym razem nie będzie mnie po nich napierdzielać brzuch. A jakie drogie gnoje. Miały być do filmu a teraz będą do śmieci.
edit: @Entroop brawa za dedukcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: image
PobierzBo siatka w naszym/sowieckim stylu. Budynek jak Finlandia itd ale za duży b----l (dlatego w zyciu to nie jest Szwecja czy Finlandia).