Wpis z mikrobloga

@PolsartNews: Zależy, co masz na myśli pisząc "s---------ą". DJ-owanie to jest bardzo analityczna praca, musisz obserwować parkiet i myśleć, w którym momencie jaką piosenkę puścić, ile czasu jej zagrać, żeby nie przeciągnąć, ale też żeby nie uciąć zbyt szybko, które song requesty przyjmować, a kiedy odmawiać itd., więc w zdecydowanej większości przypadków introwertyczni, wręcz trochę nawert autystyczni DJ-e są lepsi w tym fachu. Problem polega na tym, że ta branża
  • Odpowiedz