Wpis z mikrobloga

przeraza mnie glupota ludzi w komentarzach na fb w sprawie misji artemis, ciagle kwestionowanie i festiwal chlopskiego rozumu. nawet na stronach stricte popularnonaukowych. mam wrazenie ze im bardziej postepuje rozwoj nauki tym wiecej jest teorii spiskowych. idiokracja w pełni.

#artemis #kosmos #nasa #nauka #teoriespiskowe
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@presburger: też mnie to smuci. Nauka stała się zbyt skomplikowana, a ludzie nie są uczeni bronić się przed manipulacją oszustów od opowieści spiskowych. Ci ludzie nie wiedzą nic na temat lotów kosmicznych, ale w swoim umyśle są światowymi ekspertami i jak czegoś nie rozumieją to na pewno się nie wydarzyło.
  • Odpowiedz
@presburger: rozumiem jeszcze mnieć zastrzeżenie do misji Apollo ale myślę że lądowali ale może coś tam mieli też nagrane w studiu żeby całkowicie wygrać tą rywalizacje z związkiem radzieckim ale pierdzielenie ludzi pod każdym postem to taka masakra na fb że ja nie wiem czy oni po prostu powielają te myśli i myślenie tych trolli a później każdy Janusz i Grażyna komentuje jak bot xD
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to że na stopniu rozumienia to nie jest takie jeszcze skomplikowane żeby po łebkach zrozumieć pewne rzeczy tak samo oni piszą że fejk bo rakieta nie leciała prosto do góry przy starcie xDDD
  • Odpowiedz
@Kumrere Jakby pierwsze lądowanie Apollo było fikcją to ruskie na 100% by o tym wiedzieli i zrobiliby wszystko, żeby to wyszło na światło dziennie, tak że moim zdaniem tam żadnych studyjnych nagrań nie było, bo to byłby strzał w kolano dla jankesów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kumrere moze i mieli, cos co nie wyszlo przy nagrywaniu samego lądowania, ale jakie mozna miec zastrzezenia? na flickr jest cala masa, tysiace zdjec analogowych. mnie autentycznie przeraza ilosc tych januszy astronomii, to ten sam typ jak od plaskiej ziemi. najgorsze ze oni sa odporni na wszelkie argumenty, kwestionują wszystko. nie sadze ze to swiadomy trolling, choc i taki tez jest zeby krecic beke
  • Odpowiedz
@Kumrere @romek898: ludzie wtedy już od dekady lądowali bezzałogowe pojazdy na księżycu (amerykanie i sowieci), były załogowe loty na orbitę z dokowaniem w kosmosie i spacerami kosmicznymi. Więc w takiej sytuacji polecenie na księżyc nie jest czymś super niemożliwym. Tym bardziej, że dopiero 11 misja Apollo wylądowała na powierzchni. Za to wyobraźcie sobie nagrywać jakiś film w studiu wielkości stadionu, w jakimś budynku, w którym musiałaby panować próżnia i
  • Odpowiedz
Jak myślicie czy usa tak ruszyło na księżyc teraz plan bazy itp przez Chiny i chyba szykuje się rywalizacja taka?
  • Odpowiedz
@presburger: "Niemożliwe, żeby setki ludzi, którzy poświęcili całe życie na naukę, wiedzieli więcej o wysyłaniu ludzi w kosmos ode mnie, który nie poświęcił na to ani sekundy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przeraza mnie glupota ludzi w komentarzach na fb w sprawie misji artemis, ciagle kwestionowanie i festiwal chlopskiego rozumu. nawet na stronach stricte popularnonaukowych. mam wrazenie ze im bardziej postepuje rozwoj nauki tym wiecej jest teorii spiskowych. idiokracja w pełni.


@presburger: I twierdzi tak ktoś, kto jednego poprawnego zdania nie umie zbudować... XD

Mnie przeraża postępująca idiokracja, szerzenie analfabetyzmu oraz niechlujności językowej.

Kulawa interpunkcja, brak znaków diakrytycznych oraz dużych liter to
StaryWedrowiec - >przeraza mnie glupota ludzi w komentarzach na fb w sprawie misji ar...

źródło: jesteś_niechlujny

Pobierz
  • Odpowiedz
@presburger: "NASA kłamie", a na nagraniu również rosyjscy astronauci xDDD. Chiny pewnie też spiskują i ich stacja kosmiczna to pewnie też fikcja. Ludzie z różnych krajów byli na ISS, w tym polski astronauta. Ludzie oglądają starty rakiet osobiście, radioamatorzy i astronomowie z całego świata śledzą każdy start przez radio i przez teleskopy. No ale debil z facebooka wie lepiej xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Nigdzieniaee0 to tylko pierwszy z brzegu przyklad, wyswietlil mi sie teraz. takich szurow jest wiecej. to jest plaga. jest taki jeden specyfikczny typek lekko sepleniący, zawsze jego geba jest w rogu a w tle jakies nagrania ktore kwestionuje, glownie w temacie plaskiej ziemi, nasa, starożytnych cywilizacji, jak znajde to podeślę ale to naprawde choroszcz
  • Odpowiedz