Aktywne Wpisy

#konfitura #samochodza @konfitura_w_akcji
Jeśli nie rozumiecie dlaczego, niektórzy jak ja, nie przepadają za panem konfiturą oraz jego jeszcze bardziej dożartym koleżką i tym czymś, co tam ostatnio pyskuje w filmiku jak nawiedzone, to wyjaśniam.
Mamy ostatni filmik, Wiertnicza 76 w Warszawie.
Widać wyraźnie, że rodzice nie mają tam jak zostawić samochodu bez naginania prawa. Albo muszą zostawić na podjeździe, blokując wyjazd z bramy sąsiada, albo mają tylko wjazd w
Jeśli nie rozumiecie dlaczego, niektórzy jak ja, nie przepadają za panem konfiturą oraz jego jeszcze bardziej dożartym koleżką i tym czymś, co tam ostatnio pyskuje w filmiku jak nawiedzone, to wyjaśniam.
Mamy ostatni filmik, Wiertnicza 76 w Warszawie.
Widać wyraźnie, że rodzice nie mają tam jak zostawić samochodu bez naginania prawa. Albo muszą zostawić na podjeździe, blokując wyjazd z bramy sąsiada, albo mają tylko wjazd w
źródło: obraz
Pobierz
Damianowski +29




#ukraina #poznan #patologiazewsi #podludzie
@mikeorabo96: Bo są 10 lat za nami w rozwoju ekonomicznym, 10 lat temu grill na wiosnę był sportem narodowym Polaków.
A dodatkowo miło im, że mogą rozpalić grilla i nie ma zaraz alarmu b-------o jak na Ukrainie i nie musisz biec do schronu.
@mikeorabo96: wolak oburzony grylem, tego jeszcze nie było
Mnie się wydaje, że to są po prostu różnice kulturowe.
Co ciekawe Białorusini też jakoś specjalnie nie grillują w czasie świąt.
Zwesternizować