Wpis z mikrobloga

czy z perspektywy lat uważasz, że WTC to była ściema czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#usa #ankieta #geopolityka #wtc #wojna #iran #izrael #bliskiwschod #irak
gerwazy-oko - czy z perspektywy lat uważasz, że WTC to była ściema czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: 125be98981e9ea-945-560-0-122-2048-1228

Pobierz

czy WTC to ściema?

  • tak, amerykanskie sluzby sobie to zainscenizowaly 61.3% (826)
  • nie, naprawde tak bylo jak mowi sie oficjalnie! 38.7% (522)

Oddanych głosów: 1348

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gerwazy-oko: ja myślę że to mogło być tzw. LIHOP (let it happen on purpose), a nie MIHOP (make it happen on purpose). Czyli służby nie spowodowały 9/11, ale znały plany terrorystów i zdecydowały się nic nie zrobić, bo było im to na rękę.

Oczywiście to wciąż teoria spiskowa i nie uznaję jej za pewnik.
  • Odpowiedz
@wesolymaluch: przed wojna byl omicron o ktorym juz co raz mniej sie mowilo i restrykcji tez prawie juz nie bylo a ze wybuchla j----a wojna to chyba oczywiste ze uwaga zostala przekierowana na powazniejsza sprawe lbie zakuty
  • Odpowiedz
to jest piękne jak Putin pokonał cały COVID w dwa tygodnie powinni książkę o tym napisać gdzie 2 miliony nieszczepionych przyjechało i nic się nie stało haha...


@wesolymaluch: to jest piękne, że będziemy do usranej śmierci co jakiś czas czytać te same wysrywy prawie słowo w słowo

Nieważne, ile razy zdementujesz te oczywiste bzdury, za kilka dni pojawi się kolejny wpis. Takie to mamy czasy idiokracji.
  • Odpowiedz