Wpis z mikrobloga

#f1 #f1spam
Jak tam Wasze święta koledzy i koleżanki? Śniadanie było? Jakaś kłótnia rodzinna? Spacerek? Opowiadajcie!

Ja po śniadaniu pojeździłem trochę motorkiem, potem znowu jadłem i tak to się żyje. Szkoda ze trzeba wracać do obowiązków zaraz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UsmiechnietyAnon: W porządku, kolego. Było świąteczne śniadanko, potem odwiedziłem bliskich na cmentarzach, zjadłem obiad, spacerek co by ten obiad przepalić, a późnym popołudniem upiekłem ciasto. Teraz se chilluję
  • Odpowiedz