Aktywne Wpisy
DoktorMorela +65
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym
Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym
Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet
Pobierz
Szychasekk +81
#latwogang
Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
źródło: IMG_9494
Pobierz




I znowu Damian Drążek został zdradzony i w wieku 50 lat znowu będzie musiał startować od zera.
https://www.youtube.com/watch?v=i4geduZcigg
Dziwie sie tylko że chłopy mają po 50 lat, a dalej są naiwnymi romantykami, którzy wierzą w jakąś mityczną miłość.
Naoglądają sie romantycznych gównofilmów i mamy później tragiczne efekty
@dawiddrifter: troche nie sledze, z ta tez mial dziecko?
@dawiddrifter: mityczna miłość ale tylko z 20 lat młodszą azjatką XD
Komentarz usunięty przez autora
@elena-mary:
na filipinach nawet jakby chciał mieć starą babe to zbytnio nie ma żadnych do wyboru, bo wszystkie mają mężów i dzieci(na filipinach nie ma czegos takiego jak rozwody)
@rtg_: nie, to ona miała dziecko z poprzedniego związku
dokładnie tak (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) i z tego żyje z dram, bo jego kariera muzyczna to dno, a oglądalność vlogów spadła o 90% pomimo, że był pierwszym Polakiem co tam nagrywał