Wpis z mikrobloga

#primemma Wracam po 3 miesięcznym banie. Niestety nie można k.... nazwać k.... Nawet wykropkowane. Moderacja za bardzo jest zakochana w Mariannie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach