Aktywne Wpisy



real_scoria +10
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob





#konfitura
@Mariusz_z_Brighton: ty to niby nie wykopek? XD
@Mariusz_z_Brighton: ale jak to to jak auto na chodniku stoi to nie wolno blokować choć łamie prawo a jak pieszy na jezdni to już co można rozjechać bo łamie prawo? Logika wykopkowa XDDD
źródło: 1000027612
Pobierz@Mariusz_z_Brighton: jeszcze powiedz że zacznie dzieci gwałcić xDDD skoro kierowcy stają na chodniku to czemu pieszy nie może sobie chodzić ulicą?
@Niesondzem: czemu sam tego nie zrobisz? Ano tak, czekaj, bo jesteś tylko żałosną s---------ą życiową, co może co najwyżej zabić muchę, ale nawet z tym pewnie będzie ciężko. A z partyzanta to cię stary w nocy j---ł.